Cannes Petit Juas Terrasse Parking

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement biedt accommodatie op een welgelegen locatie op 5 minuten wandelen van Cannes Palais de Justice. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.

Dit appartement biedt een terras.

Deze accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het Musée de la Castre bevindt zich op een korte afstand van dit appartement, terwijl de Marché Forville binnen 800 meter loopafstand ligt. Het appartement bevindt zich op 10 minuten rijden van de Lérins Eilanden. Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartementen liggen binnen het bereik van de dichtstbijzijnde bushalte Hotel de Ville.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cannes Petit Juas Terrasse Parking
3 room apartment secure garage door
Mobiele prijsaanbieding

3 room apartment secure garage door

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
40 m van de accommodatie
Chez Celine - Walk To Palais, Garage, Ac And Fast Wifi
Mobiele prijsaanbieding

Chez Celine - Walk To Palais, Garage, Ac And Fast Wifi

6.0
Aangenaam 2 beoordelingen
43 m van de accommodatie
Oasistay
Mobiele prijsaanbieding

Oasistay

10
Voortreffelijk 0 beoordelingen
162 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement zijn onder andere de Lérins Eilanden, het Musée de la Castre, de Marché Forville.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement?
      Restaurants in de buurt van Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement zijn onder andere La Table du Cannois en Boulangerie Patisserie Collignon restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Wordt internet in Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement aangeboden?
      Ja, Cannes Petit Juas Terrasse Parking appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cannes Petit Juas Terrasse Parking

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten